click to enable zoom
Načítání...
We didn't find any results
Mapa Doprava Satelitní Hybridí Terén Moje poloha Rozšířit
Street View
Pokročilé vyhledávání

OMEGA centrum sportu a zdraví

Legionářská 1299/19, ,
Přidat do oblíbených
Your search results

Popis

   Legionářská 1299/19, Olomouc      Po – Ne   6:00 – 23:00

  +420 585 205 700      info@omegasport.cz

  www.omegasport.cz      OMEGA centrum sportu a zdraví      omegacentrum

   OMEGA centrum sportu a zdraví poskytuje nezvyklý počet volnočasových aktivit ve vysoké kvalitě na jednom místě. K příjemnému prožití svých volných chvil už tedy nemusíte chodit jinam. Potrápíte tělo a osvěžíte sportovního ducha na kurtech, v posilovně nebo v aerobním sálu, svou mysl uvolníte v relaxační zóně a se svými přáteli se pobavíte u dobré kávy a piva. Přijďte si k nám aktivně užít svůj volný čas. Nebojte se být součástí skupiny podobně smýšlejících lidí, kterým jde o jejich zdraví a kondici. Pokud rádi trávíte čas v prostředí, které dokáže uspokojit vaše potřeby, OMEGA centrum sportu a zdraví je tady a je výhradně pro vás.

   plně klimatizované prostory   /   kapacita skříněk 140/160      parkovací místa 50/70 (garážové/venkovní stání)

 

  Fitness centrum 

Plně klimatizované fitness centrum o rozloze 900m2 vybavené cca 70 nejnovějšími stroji značky Technogym. Jedná se především o řady ARTIS, PURE a SKILL LINE. Tyto stroje splňují nejnáročnější kritéria na biomechaniku pohybu a desing. Sál nabízí široké spektrum posilovacích stanovišť, nadstandardní kardio zónu a velkou funkční a strečinkovou zónu. V silové části Vám jsou k dispozici jednoruční činky 1-50Kg, dvě vzpěračské plošiny vč. odhozových kotoučů, různé druhy os vč.Olympijských os, silové klece na dřepy, několik polohovacích lavic, stroje volné váhy a více než 3 000Kg nakládacích kotoučů. Kardio zónu tvoří 40 nadstandardních strojů s TV a internetem(běžecké a eliptické trenažéry, skillmilly, veslařské a běžkařské trenažéry, cyklotrenažéry a nekonečné schody). Rozsáhlá funkční zóna OCTAGON od značky Escape pro cvičení s vlastní vahou (různé váhy kettlebellů, plyometrické bedny, slambally a wallbally, lodní a nekonečné lano, závěsné systémy, box.pytel, závěsné hrazdy, gymnastické kruhy a mnoho dalšího). Služby trenérů: profesionální trenéři povedou váš osobní či skupinový trénink, sestaví cvičební plán či pomůže s jídelníčkem. Můžete také využít služby komplexního diagnostického programu.

  Skupinové lekce

Skupinová cvičení jsou prováděna ve 3 zmodernizovaných sálech, vybavených dle prováděných aktivit. Sál funkčního tréninku vybaven zónou OCTAGON značky Escape potěší každého vyznavače cross workout tréninku a TRX. Využijete tu zejména lodní a nekonečné lano,GUN-eX, box.pytel, kettlebelly, plyometrické bedny a mnoho dalšího. Jóga sál využijí především příznivci všech druhů jóg (Gentle, Wellness, Power, Ranní yoga, Fitness atd.), pilátes či BOSU. Třetí sál je určen převážně Jumpingfitness, Hot core lekcím, Aero józe, Twerk dance a podobným aktivitám.

Skupinové lekce jsou vedeny profesionálními trenéry, každý den dle aktuálního rozvrhu. Bližší informace o skupinových lekcích na webu centra.

   Milon circle studio

Jedná se o intenzivní cvičební program, který se provádí na 12ti  nejmodernějších strojích, určených k tomuto efektivnímu cvičení. Výhodou tohoto cvičení je, že Vám nezabere více jak 35 minut, tudíž šetří Váš čas, ale zároveň cvičíte intenzivně s cílem dosáhnout co nejlepších výsledků. Další výhoda spočívá v tom, že nemusíte být zrovna zdatný sportovec a tudíž se bát špatně provedené techniky cviku, neboť stroje si vás samy navedou do správných a pro Vás zároveň bezpečných pozic. Součástí tohoto studia je i odborně proškolený personál (trenér), který je Vám v případě jakýchkoliv dotazů plně k dispozici.

Relaxační zóna

Nabízí prostor pro odpočinek po náročném tréninku a načerpání nové energie. V příjemném prostředí si můžete užívat pobyt v prostorné whirlpool (vnitřní a venkovní), protáhnout si svaly v protiproudovém bazénu nebo se s přáteli zrelaxovat v komplexu saun. Kromě společné finské sauny je k dispozici také parní komora, bylinná sauna, sauna jen pro ženy, ochlazovací bazének, sprchy s atrakcemi a ledovač. Další uvolnění poté zajistí vnitřní odpočívárny (světlá/tmavá), nebo venkovní terasy s polohovatelnými lehátky s výhledem na tenisové kurty. Komfort prostředí poté dotváří plně vybavený bar.Ve společné sauně probíhají pravidelné saunové ceremoniály. Své unavené tělo můžete svěřit do rukou odborníků a nechat se namasírovat nebo si užít sílu zdravých zábalových kúr, nebo získat hnědé opálení v soláriích.

Tenisový klub

Součástí centra je i 9 venkovních antukových kurtů se samo-závlahovým systémem, tenisová hala se 4 kurty s kobercovým povrchem, oddělené dělícími sítěmi se samostatnými vstupy na kurt s nadstandardní doběhovou zónou přes 6m. Dále tu najdete 4 halové badmintonové kurty s odpruženým povrchem, 3 squashové kurty  a  stoly pro stolní tenis.

Doplňkové služby

OMEGA centrum sportu a zdraví poskytuje též profesionální kadeřnické služby v KADEŘNICTVÍ  L´ORÉAL PROFESSIONEL, které se pyšní označením SALON EXPERT a je určen pro všechny klienty, kteří mají rádi kvalitu, příjemné prostředí a zajímavou cenu.

V letních měsících je možnost využít služby letní restaurace AQUA v prostorách tenisových kurtů a 18-ti jamkového hřiště pro Adventure golf (klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah).

Dětský koutek s profesionálním dohledem je k dispozici každý den.

 

Adresa: Legionářská 1299/19
Město:
PSČ: 779 00
Země: Czech Republic
Property Id: 6955
Property Size: 600 m2
Property Lot Size: 150 m2

Porovnat